KONST / Litografier / Färglitografi 15643170
nr 1564 3170
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 239/260. Färglitografi. Bladets mått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 55x2
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:59:43
150 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube